• Dostawa w ciągu 2-3 dni
  • Powrót do 30.1.
  • Bezpłatna wysyłka z 299 zł
Nie wiesz w co się ubrać zimą na rower? Pomoże Ci recenzja Adriana

Nie wiesz w co się ubrać zimą na rower? Pomoże Ci recenzja Adriana

Možno sa to nezdá, ale zima je ešte stále v plnom prúde. Je skvelé, že sa stále nájdu ľudia ktorí na šport nezanevrú ani počas tohto ročného obdobia. Pri športovaní v chladnom počasí, obzvlášť pri cyklistike zohráva veľkú úlohu výber správneho oblečenia. V dnešnom článku sa preto pokúsim zhrnúť moje postrehy a pocity z testovania novinky od HOLOKOLO, zimnej bundy WINTER 2IN1. Ako už názov napovedá, jedná sa o unikátny kúsok zložený z dvoch samostatných dielov oblečenia.

Test kurtki zimowej Holokolo 2in1 winter

Test kurtki zimowej Holokolo 2in1 winter

Wraz z nadejściem prawdziwie zimowej pogody nie trzeba rezygnować z aktywności na świeżym powietrzu i skupiać się tylko na sportach halowych. Wręcz przeciwnie, prawdziwa zabawa zaczyna się na zewnątrz. Jeśli jesteś doświadczonym zimowym sportowcem, na pewno wiesz, że w tym sezonie nie możesz obejść się bez wysokiej jakości kurtki zimowej. W ciągu ostatnich kilku tygodni miałem okazję przetestować nowy produkt od Holokolo, kurtkę o nazwie 2 in 1 winter. O tym, jak dała sobie radę na rowerze i w innych zimowych sportach, dowiecie się w poniższej recenzji. 

Recenzja kurtki Holokolo 2in1

Recenzja kurtki Holokolo 2in1

Kiedy usłyszałam, że Holokolo wypuściło nową kurtkę zimową, od razu znalazłam ją na stronie i zaczęłam czytać jej specyfikację. Przede wszystkim zwróciłam uwagę na cenę, która wydawała się zaskakująco wysoka w porównaniu do cen koszulek tej samej marki. Po zapoznaniu się z pozostałymi parametrami, tkaniną, z której wykonana jest kurtka oraz faktem, że "2w1" oznacza odpinaną kamizelkę wewnętrzną, cena kurtki zaczęła mieć dla mnie sens.

7 + 1 wskazówek na świąteczne prezenty dla rowerzystów

7 + 1 wskazówek na świąteczne prezenty dla rowerzystów

Znów zbliżają się Święta, a więc czas zacząć zakupowe szaleństwo. Czasem inspiracja sama się pojawi, innym razem nie będziesz miał wyjścia i jak co roku kupisz skarpetki i kosmetyki. Jeśli Twoi bliscy zajmują się kolarstwem to uwaga – mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci uratować świąteczny nastrój. Dzięki temu nie musisz się stresować ilością prezentów, które musisz jeszcze wymyślić i kupić w zatłoczonych galeriach handlowych.