• Powrót do 30 dni
 • Bezpłatna dostawa od 299 zł

FAQ

NIE WAHAJCIE SIĘ PYTAĆ

NIE WAHAJCIE SIĘ PYTAĆ

Drodzy Klienci,

na niniejszej stronie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wystarczy wybrać konkretny obszar interesującego Państwa zagadnienia w nawigacji.
Dowiecie się tam, jak dokonać procesu zakupu, znaleźć właściwą tabelę rozmiarów, w jaki sposób skorzystać z naszego programu lojalnościowego, znajdziecie tam dostępne opcje dostawy, wskazówki jak zrealizować kartę podarunkową lub co zrobić, jeśli jesteście zainteresowani odzieżą rowerową na zamówienie. Znajduje się tu również przewodnik dotyczący zwrotu towaru.

 • Najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest przejście do trybu online za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz problem techniczny, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego punktu obsługi klienta, dostępnego od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.

 • Nasz e-kalkulator jest dostępny przy każdym produkcie. Wystarczy wpisać wymagane informacje. W razie potrzeby możesz łatwo skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, chętnie Ci pomożemy.

 • Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem wyjątkowej odzieży rowerowej, która nie jest u nas dostępna, prosimy o kontakt drogą e-mailową, pisząc na info@holokolo.pl Sprawdzimy u naszych dostawców, co możemy dla Państwa w tej kwestii zrobić.

 • Przy płatności za pobraniem za towar dostępny w magazynie, czas dostawy wynosi 3 dni robocze. 

 • Wszelkie zmiany w zamówieniu, takie jak edycja adresu dostawy lub ilości czy rodzaju produktów, sposobu płatności lub anulowanie zamówienia, mogą zostać skorygowane przez nasz punk obsługi klienta tak szybko, jak to możliwe. Niestety, po wysłaniu towaru nie mamy możliwości na dokonanie jakichkolwiek zmian, w tym sposobu płatności.

 • Proszę przesłać reklamowany towar (nie za pobraniem), na adres:

  Packeta.pl
  ID 904 81 768 - holokolo.pl
  Księdza Józefa Londzina 106
  43-382 Bielsko-Biała
  Polska

  Aby dokonać darmowego zwrotu towaru prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcjami zawartymi w dziale "Zwrot/reklamacja".

  Proszę podać imię i nazwisko osoby zamawiającej, numer zamówienia i opis wady. Czas odpowiedzi na reklamację wynosi 30 dni. Towar jest objęty 2 letnim okresem gwarancyjnym.

 • Proszę przesłać reklamowany towar / zwrot (nie za pobraniem), na adres:

  Packeta.pl
  ID 904 81 768 - holokolo.pl
  Księdza Józefa Londzina 106
  43-382 Bielsko-Biała
  Polska


  Aby dokonać darmowego zwrotu towaru prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcjami zawartymi w dziale "Zwrot/reklamacja".
 • Darmowa dostawa dotyczy wszystkich zamówień nad kwotę 299 zł.

 • Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, Klient może zwrócić towar na swój koszt w terminie 14 dni od jego otrzymania. Towar musi pozostać w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu i z metkami bez widocznych śladów użytkowania. Prosimy o wykorzystanie do tego celu formularza wymiany online.

 • Zdecydowanie tak. Jesteś rekreacyjnym rowerzystą i chcesz poczuć się jak profesjonalista? Jesteś profesjonalistą i zależy Ci na najwyższej jakości i komforcie jazdy? Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą produktów i wybierz wysokiej jakości koszulki / spodnie / akcesoria PRO wykonane z materiałów premium. My Cię ubierzemy a Ty będziesz jeździć!