Prezent do zakupu nad 219 PLN

Zwrot / Reklamacja

Jak zwrócić towar?

Każdy kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jego odebrania.

 1. Zaloguj się, aby dokonać Zmiany zamówienia online, za pomocą adresu e-mail i numeru zamówienia. Zobaczysz swoje zakupy i opcję zwrotu towaru. Podaj powód zwrotu towaru wraz z numerem konta bankowego (IBAN), na które będą zwrócone środki pieniężne. Nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania paczki w naszym magazynie końcowym (o fakcie przyjęcia paczki zostaniesz powiadomiony e-mailem).
 2. Po złożeniu wniosku online otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Prosimy wydrukować to potwierdzenie i fizycznie umieścić je w paczce wraz z wysyłanym towarem.
 3. Paczka może zostać wysłana / zwrócona przez pocztę lub kuriera, wysyłając ją na poniższy adres:
  FROGMAN s.r.o.
  CYCLESTORE s.r.o. /  331
  ul. Stawowa 91
  Cieszyn 43-400
  Polska
  Koszt wysyłki ponosi klient. Zachowaj potwierdzenie nadania paczki.
 4. Towar musi być zwrócony w stanie nieużywanym, oryginalnym, ze wszystkimi metkami i w oryginalnym opakowaniu. W przeciwnym razie może zostać naliczone odszkodowanie z kwoty zwrotu.
 5. Po dokładnym sprawdzeniu zwróconego towaru, zostaniesz poinformowany drogą e-mailową o procesie wymiany lub anulowania zamówienia. Czas wymiany towaru zależy od aktualnego stanu magazynowego (maks. 14 dni roboczych). Dostępny towar wysyłamy od ręki. Jeśli towar w żądanym rozmiarze zostanie wyprzedany, nasze centrum obsługi klienta skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Następnie otrzymasz e-mail, informujący o wysyłce nowego towaru.
 6. Koszt wysłania wymienianego produktu ponosi w całości Klient. Jeśli zwrot jest spowodowany błędem sprzedawcy, koszty zwrotu/wymiany ponosi sprzedawca.

 

Bezpośrednia wymiana towaru

Chcemy, żebyście cieszyli się nową odzieżą tak szybko, jak to możliwe, dlatego też bezpośrednia wymiana towaru nie jest możliwa. Jeśli produkt z jakichś powodów nie spełnia Twoich oczekiwań, utwórz nowe zamówienie i odeślij do nas nieodpowiedni produkt w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia - postępuj zgodnie z instrukcją „Jak zwrócić towar?”

 

Jak postępować w przypadku reklamacji towaru?

Towar objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, gdy Klient może zareklamować produkt z powodu jego jakości i funkcjonalności.

 1. W celu złożenia reklamacji, zaloguj się do Zmiany zamówienia online, za pomocą adresu e-mail i numeru zamówienia. Zobaczysz swoje zakupy i opcję reklamacji towaru, gdzie opisz przyczynę.
 2. Po złożeniu wniosku online otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Prosimy wydrukować to potwierdzenie i fizycznie umieścić je w paczce z wysyłanym towarem.
 3. Paczka może zostać wysłana przez pocztę lub kuriera, wysyłając ją na poniższy adres:
  FROGMAN s.r.o.
  CYCLESTORE s.r.o. /  331
  ul. Stawowa 91
  Cieszyn 43-400
  Polska
  Zachowaj potwierdzenie nadania paczki.
 4. Po dokładnym sprawdzeniu towaru, zostaniesz poinformowany o jego przebiegu drogą emailową. Roszczenie, w tym usunięcie błędu, zostanie rozpatrzone bez zbędnej zwłoki, nie później niż 30 dni od daty złożenia wniosku.

Koszty wysłania nowego produktu oraz koszty poniesione na wysyłkę reklamowanego towaru, zostaną w pełni opłacone przez sprzedającego, jeżeli roszczenie jest uzasadnione.