• Powrót do 30 dni
  • Bezpłatna dostawa od 299 zł

O autorze

Recenzja kurtki Holokolo 2in1

Recenzja kurtki Holokolo 2in1

Kiedy usłyszałam, że Holokolo wypuściło nową kurtkę zimową, od razu znalazłam ją na stronie i zaczęłam czytać jej specyfikację. Przede wszystkim zwróciłam uwagę na cenę, która wydawała się zaskakująco wysoka w porównaniu do cen koszulek tej samej marki. Po zapoznaniu się z pozostałymi parametrami, tkaniną, z której wykonana jest kurtka oraz faktem, że "2w1" oznacza odpinaną kamizelkę wewnętrzną, cena kurtki zaczęła mieć dla mnie sens.

7 + 1 wskazówek na świąteczne prezenty dla rowerzystów

7 + 1 wskazówek na świąteczne prezenty dla rowerzystów

Znów zbliżają się Święta, a więc czas zacząć zakupowe szaleństwo. Czasem inspiracja sama się pojawi, innym razem nie będziesz miał wyjścia i jak co roku kupisz skarpetki i kosmetyki. Jeśli Twoi bliscy zajmują się kolarstwem to uwaga – mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci uratować świąteczny nastrój. Dzięki temu nie musisz się stresować ilością prezentów, które musisz jeszcze wymyślić i kupić w zatłoczonych galeriach handlowych.  

Hormony uwalniane podczas jazdy na rowerze i uczucia, które w nas wywołują

Hormony uwalniane podczas jazdy na rowerze i uczucia, które w nas wywołują

Znasz to uczucie, kiedy wracasz z pracy zły, wyczerpany, ale mimo tego wybierasz się na przejażdżkę rowerową i wracasz pełen energii? Czy zdarzyła Ci się sytuacja, w której nie mogłeś wsiąść na rower i byłeś przez to nerwowy? Dla jednych lampka wina jest środkiem odprężającym i poprawiającym nastrój, dla innych gry komputerowe a dla innych jazda na rowerze działa w identyczny sposób.