7 + 1 wskazówek na świąteczne prezenty dla rowerzystów

Tagi:
7 + 1 wskazówek na świąteczne prezenty dla rowerzystów >

Znów zbliżają się Święta, a więc czas zacząć zakupowe szaleństwo. Czasem inspiracja sama się pojawi, innym razem nie będziesz miał wyjścia i jak co roku kupisz skarpetki i kosmetyki. Jeśli Twoi bliscy zajmują się kolarstwem to uwaga – mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci uratować świąteczny nastrój. Dzięki temu nie musisz się stresować ilością prezentów, które musisz jeszcze wymyślić i kupić w zatłoczonych galeriach handlowych.  

1. Odzież na rower

Rzeczą, która z pewnością ucieszy każdego miłośnika kolarstwa jest niewątpliwie nowa odzież w rowerowej garderobie. Czy to koszulka, spodenki czy kurtka, wybór z pewnością będzie trafiony. A jeśli obawiasz się, że kupując ubrania w prezencie, źle dobierzesz rozmiar, dzięki wydłużonemu okresowi wymiany do 31.01.2023 r. nie musisz się martwić, że radość zostanie zepsuta zaraz po przymierzeniu podarowanej rzeczy.

Koszulka kolarska z krótkim rękawem - CONSCIOUS ELITE

Kolarska ocieplana kurtka - 2in1 WINTER


2. Zimowe akcesoria rowerowe

Każdy rowerzysta, który chce cieszyć się jazdą na rowerze poza letnimi dniami, potrzebuje nie tylko podstawowej odzieży rowerowej. Coraz więcej przejażdżek rowerowych będzie odbywało się w śniegu i mrozie, dlatego każdy doceni akcesoria, które w taką pogodę zapewnią mu ciepło. Niezależnie od tego, czy jest to bielizna funkcjonalna, rękawiczki, rękawki lub nogawki, czapki i kominy na szyję – tego rowerzyście nigdy dość. 

Kolarskie ochraniacze na buty rowerowe - INTENSO UL

Kolarskie rękawiczki z długimi palcami - ESTREMO WINTER

Czapka kolarska - THERMAL CAP

3. Sposoby konserwacji roweru

Oleje, środki czystości, środki ochronne na ramę roweru, bądź pompki do napompowania opony w razie przebicia? A może zestaw narzędzi rowerowych do warsztatu lub po prostu do kieszeni? Takich rzeczy nigdy dość, a tym bardziej, że są niezbędne zimą, kiedy rower trzeba umyć i nasmarować po każdej jeździe. Takie prezenty nie tylko sprawią Ci radość, ale także ułatwią pracę Twoim bliskim i zaoszczędzą im czas, który będą mogli potem spędzić z Tobą.

Smar - C3 DRY CERAMIC LUBE

Środek ochronny - BIKE PROTECT

Części rowerowe - BIT AND RATCHET BOX

4. Światło

Jak już wspominaliśmy w poprzednim artykule, dobrej jakości przednia lampka i tylny migacz są niezbędne do bezpiecznej jazdy na rowerze jesienią i zimą i nie należy bez nich jeździć. Dlatego ten sprzęt to idealny prezent dla obdarowanej osoby, a także zapewnienie dla Ciebie, że Twój bliski jest widoczny na rowerze nawet w słabszych warunkach.

Światło - MICRO PRO 800XL

Światło - ZECTO DRIVE


5. Żywność sportowa

Kolejną wskazówką, która może uszczęśliwić sportowców jest sportowa żywność. Czy to produkty energetyczne, takie jak batony i żele, napoje jonowe, napoje regeneracyjne, białka, czy nawet witaminy i minerały, miłośnicy sportu z pewnością je docenią. A w połączeniu ze stylowym bidonem rowerowym na zimę nie tylko sprawią radość, ale też nie pozwolą sportowcowi cierpieć z powodu pragnienia nawet po nadejściu mroźnych dni.

Cyklistická výživa - ISOACTIVE 1320 g

Żywność kolarska - ISOACTIVE 1320 g

Bidon kolarski - ICE FLY 650 ml

6. Kask, okulary

Jeśli masz wrażenie, że Twój rowerzysta ma jeden kask już lata, albo miał mały wypadek, po którym nie zmienił kasku, to czas zadbać o jego bezpieczeństwo. Kask po pewnym czasie traci swoje właściwości, więc może nie ochronić głowy podczas potencjalnego zderzenia. Innym odpowiednim prezentem jest para dobrej jakości kolarskich okularów, które w razie upadku nie rozbiją się, a więc i nie uszkodzą oczu. Co jest lepszego niż podarowanie bliskim prezentu w postaci zdrowia? 

Kask kolarski - AIR MASTER

Okulary kolarskie - CRAVE

  7. Plecak, torba na rower

  Ostatnia wskazówka będzie szczególnie przydatna osobom, które używają roweru jako środka transportu do pracy lub szkoły. Na pewno znasz to uczucie, kiedy nosisz na plecach plecak, jesteś pod nim spocony i bolą Cię plecy. Dlaczego więc nie podarować swoim bliskim trochę więcej komfortu? Niskiej jakości plecak można zastąpić plecakiem rowerowym przygotowanym do jazdy na rowerze z wentylacją pleców i innymi funkcjami. Inną opcją jest całkowite zastąpienie plecaka nowoczesną torbą na kierownicę, która sprawi, że jazda do pracy będzie równie wygodna jak każda inna przejażdżka rowerowa.

  Plecak rowerowy - M.U.L.E.®

  Torba kolarska - CLEAN SHELTER 5L

  A jako bonus na koniec - jeśli nie jesteście pewni, co wywołałoby największy uśmiech na twarzy Waszych bliskich, legendarne skarpety w towarzystwie bonu na zakupy w sklepie Holokolo mogą być idealnym prezentem, który ucieszy każdego.

  Bon podarunkowy 200 zł