POZNAJCIE HOLOKOLO, albo JAK POWSTAŁA NASZA NOWA KOLEKCJA

Tagi:
POZNAJCIE HOLOKOLO, albo JAK POWSTAŁA NASZA NOWA KOLEKCJA>

Każdy element wyposażenia rowerowego powinien rozwiązać jakiś problem rowerzysty. Funkcjonalność i jakość powinny być dostępne dla każdego pasjonata dwóch kółek. Nauczyło nas tego 10 letnie doświadczenie na rynku odzieży kolarskiej oraz rozmowa z Wami, naszymi klientami.

Z naciskiem na te wartości powstała nasza pierwsza własna kolekcja odzieży rowerowej Holokolo. Każdy produkt został zaprojektowany z naciskiem na trwałość, wydajność i przyjemność z jazdy. Nie ma znaczenia, czy jesteś całorocznym pasjonatem, czy sezonowym rowerzystą.

Zimową kolekcję zaczeliśmy przygotowywać dla Was już w lecie J Dzięki kilkurocznej współpracy z producentem odzieży kolarskiej, którego produkty zostały przez nas przetestowane w przeciągu ostatnich lat a produkcja była bezbłędna. Wybór odpowiednich partnerów jest kluczowy.

W naszej siedzibie w Bratysławie powstał mały zespół składający się z projektanta, specjalisty ds. produktu, marketingowców i kolarzy. Naszym celem było wprowadzenie na rynek odzieży rowerowej dla wszystkich rowerzystów. Tym samym kolekcja została stworzona w taki sposób, aby można ją było łatwo dopasowywać i wymieniać i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nowa kolekcja Holokolo składa się z wyjątkowych elementów designu - 9 koszulek zimowych, 2 długich spodni na szelkach i rękawiczek, które można dowolnie łączyć. Znajdziesz je w 8 wzorach unisex, uzupełnionych o 1 czysto kobiecy fason, w rozmiarach od XS do 3XL. To od Ciebie zależy, co wybierzesz.

Funkcja łącząca ponadczasowy design, dostępna dla każdego - taka właśnie ma być marka odzieżowa Holokolo. Sprawdź naszą pierwszą kolekcję tutaj i daj nam znać, jak Ci się podoba.