Największy sklep stacjonarny z odzieżą kolarską na Słowacji

Tagi:
Największy sklep stacjonarny z odzieżą kolarską na Słowacji>

Salon znajduje się w Bratysławie na bezpośrednim skrzyżowaniu ścieżek rowerowych. W doborze pomoże Ci zespół ludzi, którzy rozumieją właściwości produktów i potrzeby rowerzystów.

Klientów przywita otwarta przestrzeń, doświadczona obsługa i wybór produktów znanych marek, takich jak Alé, Castelli, Agu, Biotex, Scott czy Santini. Ponadto wszystkie produkty, które klient ogląda w e-sklepie można wypróbować na miejscu, ponieważ na tyłach sklepu  znajduje się również magazyn z produktami, które są stamtąd rozprowadzane po całej Europie. Co miesiąc na klientów czekają tu również wyjątkowe konkursy.

Wybór jest naprawdę zróżnicowany - pod względem wzornictwa, materiałów i ceny. W sklepie Holokolo zawsze znajdziesz aktualne kolekcje według pór roku, w rozmiarach od XS do 7XL. Odzież rowerową sprzedajemy od ponad 10 lat, dlatego uważamy, że kolarstwo to po prostu pasja, niezależnie od wieku czy gabarytów...

Przyjdź i przekonaj się sam! Czekamy na Ciebie pod adresem Pri vinohradoch 269 / a, gdzie możesz wygodnie zaparkować samochodem lub rowerem bezpośrednio przy sklepie.