ROWERZYSTA NA PIERWSZY RZUT OKA! >

Wysokiej jakości koszulka na rower rekreacyjny to kwestia dokonania poprawnego wyboru, dlatego postanowiliśmy stworzyć kolekcję, która jeszcze bardziej ułatwi przejście od odzieży rowerowej do „normalnego” stroju codziennego. W końcu kto nie chciałby się dzielić swoją pasją do kolarstwa na co dzień!

Pojawił się więc pomysł, aby stworzyć lifestylową kolekcję opartą na miejskim życiu rowerzysty. W taki sposób powstała marka NU.by holokolo.

Nasz zespół otrzymał zadanie zaprojektowania koszulek, które będą pasować do biura, szkoły i wypoczynku oraz pozwolą pozostać w kontakcie z ulubionym sportem. Powstało 11 finalnych projektów - niektóre proste, inne zabawne i oczywiście pomyśleliśmy także o fanach słynnych grand tour ?

Kolejną rzeczą, która sprawia, że nasze T-shirty są wyjątkowe jest mały szczegół pod postacią motta, który ma za zadanie przypominać o radości z jazdy.

Podobnie jak w przypadku koszulek z długim rękawem i innych akcesoriów, zadbaliśmy również o jakość wykonania. Przetestowaliśmy różne kroje T-shirtów, materiały, nadruki, wyszywki, aplikacje. Krótko mówiąc, każdy produkt przeszedł przez nasze ręce, aż znaleźliśmy odpowiednich lokalnych dostawców.

Chcieliśmy, aby nasze koszulki unisex pozwoliły Ci cieszyć się pasją do jazdy na rowerze nawet, kiedy z niego zsiądziesz.

Który z projektów jest Twoim ulubionym?