HOLOKOLO SHAMROCK ZESTAW - RECENZJA>

Kiedy chcę, aby nowy zestaw rowerowy zastąpił to, co noszę od lat, wybór z ofert na rynku, może być trudny. W sklepach internetowych można zobaczyć świetne zdjęcia produktów, różnorodne ceny i świetnie brzmiące recenzje.

Wspaniale jest znaleźć zestaw, który ci odpowiada i sprawi, że poczujesz się świetnie podczas każdej przejażdżki. Ale jeśli nie wiesz dokładnie, co będzie pasować ci najlepiej, bądź nie masz kogoś, kto poleci najlepszą opcję, istnieje małe prawdopodobieństwo że trafisz na taką odzież od razu.

W ciągu ostatnich kilku lat miałem wiele koszulek rowerowych i spodni rowerowych. Były to w większości zwykłe koszulki, m.in. z Decathlonu, a nawet próbowałem zestawów z AliExpress. Teraz mam okazję wypróbować zestaw HOLOKOLO, porównać go i podzielić się z Wami tym, czego się dowiedziałem.

Ta kolekcja daje kilka opcji do wyboru, niezależnie od tego czy szukasz dobrej jakości odzieży na długie przejażdżki, czy też na szybsze przejażdżki grupowe i wyścigi. Oto moja lista i wyjaśnienie, na czym moim zdaniem powinny skupiać się osoby szukające odpowiedniego stroju na rower.

 

Design i wygląd

Nie ma wątpliwości, że początkowo zestaw rowerowy przyciągnie naszą uwagę ze względu na to jak wygląda. To pierwsza rzecz, na którą zwraca się uwagę. Jednak na podstawie wyglądu nie powinno się podejmować decyzji, nie polecam skupiać się jedynie na tym aspekcie.

 

Cena

Kolejnym filtrem, z którego wielu z nas korzysta przed zakupem zestawu rowerowego, jest cena. Przez wiele lat używałem tych samych spodni i koszulki za 60 euro głównie dlatego, że spełniały moje oczekiwania i nie próbowałem niczego innego. Gdy zacząłem jeździć więcej, zdałem sobie sprawę z pewnych niedociągnięć tego, co miałem na sobie. Cieszę się więc, że udało mi się wypróbować zestaw HOLOKOLO, który wygląda naprawdę dobrze, jest funkcjonalny i w dobrej cenie.

HOLOKOLO NEAT spodnie rowerowe

Skup się na chwilę na wydajności i zapomnij o marce i cenie.

Krój spodni HOLOKOLO NEAT jest zaprojektowany zarówno dla szczupłych, jak i standardowych jeźdźców pod względem szerokości bioder. Mimo, że moje biodra są dość szerokie, uważam, że te spodnie są jak szyte na miarę. Może to być spowodowane tym, że rozciągliwy materiał jest równomiernie rozmieszczony i opina się na górnej i dolnej części nóg w taki sam sposób. Możesz poczuć ucisk spodni na całych nogach. Nacisk jest niezbyt duży, ale zdecydowanie wystarczający, aby dały wsparcie mięśniom na całej długości pokrycia nóg. Jednocześnie materiał niezwykle dobrze oddycha nawet w cieplejsze dni. Moje nogi wydawały się mniej zmęczone, co jest prawdziwym plusem, gdy godzinami kręci się pedałami. Oczywiście ogólny komfort roweru podnosi zastosowanie wysokiej jakości wkładki żelowej. Z mojego poprzedniego doświadczenia, po godzinie jazdy zawsze musiałem wstawać i poprawiać spodnie. Ale ze spodniami NEAT w ogóle nie miałem tego problemu.

Zauważyłem dużą różnicę, zwłaszcza w umieszczeniu spodni na nogach. Z konkurencyjnymi markami miałem złe doświadczenia z tym, że na dolnych ściągaczach został umieszczony cienki silikonowy pasek, który podczas dłuższych przejażdżek nieprzyjemnie wcina się w uda. Jednak spodnie od HOLOKOLO naprawdę mnie zaskoczyły, ponieważ na dole znajdują się małe silikonowe kropeczki, a silikonowy pasek jest wystarczająco szeroki, dzięki czemu spodnie są bardzo wygodne nawet podczas naprawdę długich wypraw. Ramiączka są cienkie, średnio szerokie, elastyczne, mocne i wygodne z odpowiednim naciągiem.

Ogólnie rzecz biorąc, spodnie NEAT wyglądają na proste, stylowo, z mojego doświadczenia, dobrze się sprawdzają.

HOLOKOLO SHAMROCK koszulka

Koszulka SHAMROCK zapewnia wysoki komfort, dopasowany kształt, widoczność za rozsądną cenę.

Koszulka jest długa i ma tradycyjny elastyczny pas, który dobrze utrzymuje ją na miejscu. Rękawy odpowiadają najnowszym kolarskim trendom, dzięki czemu są wystarczająco długie, elastyczne i naprawdę dobrze wyglądają. Z boku koszulki zastosowano materiał bardziej oddychający - podnosi to ogólny komfort użytkowania koszulki nawet w ciepłe letnie dni.

Niebieska koszulka jest bardzo widoczna i zapewnia większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Bezpieczeństwo zwiększa również zastosowanie małego elementu odblaskowego przy kieszeniach. Tylne kieszenie są wystarczająco głębokie, aby zapewnić miejsce do przechowywania żywności, wodoodpornej kurtki lub lekkiej kamizelki i innego sprzętu, który możesz zabrać na długie przejażdżki. Jedyne, czego mi brakowało w koszulce, to zamek błyskawiczny na jednej z kieszeni, ponieważ telefon komórkowy lub klucze często wkładam do zamykanej kieszeni. SHAMROCK to koszulka, po którą teraz często sięgam, ponieważ zapewnia mi absolutny komfort podczas jazdy.

Zestaw HOLOKOLO to funkcjonalna i designerska odzież rowerowa. Widać po nim, że został zaprojektowany przez rowerzystów dla rowerzystów. Zastosowane oddychające materiały, funkcjonalne poprawki i świetny design to rzeczy, które sprawią, że będziesz często korzystać z tego zestawu. I oczywiście przyczynia się do tego również super cena 248 zł.

Ogólna ocena:

Krój: FIT | Materiał: Coolmax Lycra, Poliester, Elastan | Kieszenie: 3 | Elementy odblaskowe: Tak

Plusy:

  • krój (komfort)
  • użyte materiały
  • elementy odblaskowe
  • oddychalność
  • funkcjonalność

Minusy:

  • brak kieszeni zapinanej na zamek z tyłu

PS: Przy wyborze odpowiedniego rozmiaru koszulki i spodni polecam kierować się tabelami rozmiarów. Tabelka znajduje się na stronie HOLOKOLO. Zrobiłem tak i cały zestaw był bardzo dobrze dopasowany.