Unikalne koszulki z mapą Tour de France autorstwa autystycznego projektanta

Tagi:
Unikalne koszulki z mapą Tour de France autorstwa autystycznego projektanta>

Co powstanie, gdy talent młodego autystycznego projektanta połączy się z jego miłością do kolarstwa? Odpowiedź to oryginalne i wyjątkowe rowerowe koszulki! Niedawno wprowadziliśmy nową limitowaną koszulkę Holokolo Elite, stworzoną we współpracy z marką MAAPPI, na której widnieje mapa Tour de France w kształcie roweru wprost spod ręki Matěja Hoška, młodego autystycznego artysty.

Tour de Maappi

Matěj uwielbia nie tylko rysować mapy drogowe, ale jest również miłośnikiem jazdy na rowerze. To nie przypadek, że koszulka Maappi Elite dopiero niedawno pojawiła się w naszym sklepie internetowym. Koszulkę zdobi nadruk mapy w kształcie roweru, narysowany przez Matěja pod marką Maappi. Poszczególne linie noszą nazwy słynnych wyścigów kolarskich, a stacje noszą nazwiska najbardziej utytułowanych kolarzy świata. 

„Udział w tworzeniu koszulki kolarskiej był dla mnie przeżyciem. Kolarstwo jest moją pasją tak samo jak malarstwo. Na rowerze jeżdżę od czasu, gdy byłem dzieckiem. Podczas jazdy na rowerze moja mama mogła się zrelaksować, ponieważ byłem spokojny i zadowolony. Od tamtej pory razem wybieramy się na wycieczki rowerowe i rozładowujemy stres podczas jazdy. Nie możemy się doczekać, kiedy założymy koszulkę” - mówi o współpracy Matej.Rozmiary dla wszystkich, materiał premium i szczegóły uprzyjemniające jazdę

Koszulka dostępna jest w wersji damskiej i męskiej. Dodatkowo dostępna jest również w większych rozmiarach - od XS do 6XL dla mężczyzn oraz w rozmiarach od XS do XL dla kobiet. Do produkcji koszulki użyto tego samego materiału premium co w nowej kolekcji Holokolo Elite. Koszulki wykonane są z wysoko elastycznej tkaniny o maksymalnej oddychalności.

Nie zabrakło również takich udogodnień jak zamek błyskawiczny YKK z lekkim suwakiem i fantazyjnym wykończeniem, który dodatkowo pokryty jest tkaniną anti-scratch, czy trzy wzmocnione kieszenie tylne i specjalna ukryta boczna kieszeń na suwak. Dzięki włoskiemu silikonowemu wykończeniu MARC, koszulka pozostaje podczas jazdy na swoim miejscu.

Wskazówka: Sprawdź ofertę kolekcji Holokolo Elite.

Kim jest Matěj Hošek?

Matěj Hošek urodził się w 2004 roku z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Jednak dzięki wsparciu rodziny potrafi radzić sobie z chorobą i odnalazł w sobie chęć podążania drogą sztuki. Uwielbia komunikację miejską, z pasją rysuje mapy drogowe, interesuje się architekturą, designem i sztuką piękną. Kiedy nie rysuje, jeździ na rowerze.