5 powodów, dla których opłaca się inwestować w markę UYN

Tagi:
5 powodów, dla których opłaca się inwestować w markę UYN>

Gorąca letnia pogoda może czasami sprawiać, że jazda na rowerze jest bardzo niewygodna. Często jednak winę ponosi niewłaściwy dobór odzieży kolarskiej. Z nieprzyjemnymi warunkami i temperaturami poradzi sobie na przykład wysokiej jakości odzież kolarska włoskiej marki UYN, która łączy w sobie włoskie wzornictwo i opatentowane materiały. Przyjrzyjmy się jej dzisiaj i zobaczmy, dlaczego warto w nią zainwestować.

1. Miłość od pierwszego dotyku

"Uwolnij swoją naturę" to motto marki UYN. Dlaczego tak jest, dowiesz się już przy pierwszym kontakcie z materiałem. Znasz to uczucie, gdy w ciągu kilku sekund zdajesz sobie sprawę, że trzymasz w ręku strój kolarski wykonany z wysokiej jakości materiału? Różnica będzie widoczna niemal natychmiast, a żeby się o tym przekonać, nie trzeba nawet zakładać na siebie ubrania. 


Koszulki UYN są wykonane z elastycznego materiału, który doskonale dopasowuje się do ciała i zapewnia maksymalną aerodynamikę. Z tyłu koszulki znajdują się również mikroperforacje, które zapewniają lepszą termoregulację i odprowadzanie potu.

2. Ekskluzywne opakowanie

Kto by pomyślał, że rozpakowywanie odzieży sportowej może być ciekawym doświadczeniem? Zamawiając odzież firmy UYN, możesz oczekiwać ekskluzywnego opakowania, w którym znajdziesz wszystkie informacje na temat użytego materiału, jego cech i samej marki. Wszystko to w profesjonalnym projekcie graficznym. Jeśli szukasz najwyższej jakości, marka UYN jest dobrym wyborem.3. Naturalne włókno antybakteryjne zapewniające maksymalny komfort

Marka UYN wyróżnia się nie tylko opakowaniami, ale także zastosowaniem specjalnego włókna roślinnego o nazwie NATEX. Włókno to charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi, które redukują nieprzyjemny zapach. Ponadto schnie o 50% szybciej i jest o 25% lżejsze niż inne materiały.

Materiał doskonale odprowadza pot i znacznie szybciej schnie. Dzięki temu przejażdżki w letnią pogodę nie muszą już być Twoim wrogiem, ale możesz się nimi w pełni cieszyć. 


Materiał AIRNEX zatrzymuje ciepło i tworzy skuteczny efekt izolacyjny. Co więcej, jest to materiał całkowicie ekologiczny, wytwarzany z resztek materiałów powstałych podczas produkcji wyrobów UYN. W rezultacie marka UYN opracowała proces produkcyjny, w którym nie powstają żadne odpady.

4. Pożegnaj się z niewygodnymi szwami

Czy niewygodne szwy odzieży kolarskiej przeszkadzają Ci w jeździe? Dzięki odzieży UYN możesz pozbyć się tych zmartwień. Marka ta wykorzystuje minimalną ilość szwów i przenosi kolarstwo (lub inne sporty) na znacznie wyższy poziom. A dzięki bardzo rozciągliwemu materiałowi nie krępuje ruchów. 


Kolejną zaletą jest to, że pod koszulkami UYN nie trzeba nosić bielizny, więc nie musisz się martwić, że inwestycja w koszulki UYN znacznie przekroczy Twój budżet w porównaniu z innymi markami.5. Produkcja bez odpadów

Czy interesuje Cię, w jaki sposób marka traktuje środowisko naturalne? Zrównoważony rozwój i rozwiązania przyjazne dla środowiska są jednym z priorytetów UYN. Nic dziwnego, że firma UYN uzyskała międzynarodowy certyfikat OEKO-TEX. Dzięki temu wyróżnieniu można mieć pewność, że firma spełnia najsurowsze kryteria zrównoważonego rozwoju w swojej produkcji. 

Firma UYN opracowała nawet specjalną technologię, która może wychwycić do 100 milionów mikrowłókien plastikowych rocznie. Do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje głównie włókna naturalne i poddaje je obróbce w celu zmniejszenia dyspersji mikroplastiku.