Krótkie spodnie kolarskie z szelkami - PRR STRADA LADY - czarny/turkusowy

468,99 zł

Wybierz rozmiar:

Rozmiar
Proszę wybrać rozmiar:

W marce ALÉ zalecamy wybranie produktu większego niż Twój rozmiar

Dostawa już 29.03.

THE MOST POPULAR TEAM PANTS FROM ALÉ Krótkie spodnie kolarskie z kolekcji PRR GRAPHIC, jednej z najpopularniejszych w ofercie ALÉ. Przemyślane detale i staranne ręczne szycie we włoskiej fabryce zapewniają najwyższą jakość. Monidło GRAPHICS sugeruje następnie oryginalny design inspirowany najnowszymi trendami w kolarskim peletonie.
  • Body Mapping - technologia cięcia, która idealnie dopasowuje się do ciała podczas jazdy, jednocześnie łącząc wybrane tkaniny na różnych częściach ciała, aby zapewnić odpowiednią oddychalność i właściwości funkcjonalne.
  • .
  • Leg Stability System - elastyczne zakończenia nogawek, które są bardzo lekkie i utrzymują nogi na miejscu. Włókna silikonowe są wplecione w tkaninę, aby zapewnić bardzo wygodne dopasowanie bez niewygodnego ciągnięcia.
  • Free System Bib - Lekkość, szybkie schnięcie i komfort to trzy główne cechy tych śliniaków. Szelki te zapewniają odpowiednie wsparcie dla ruchu, a jednocześnie są bardzo cienkie i dobrze trzymają się na ciele.
  • Comfort System Leg - jest to elastyczna wstawka z tyłu nogawek zapewniająca optymalną rozciągliwość i komfort. Spodnie te redukują ciągnięcie podczas jazdy i są odpowiednie dla wszystkich typów ciała.
  • Obszar krocza wykonany jest z solidnej tłoczonej tkaniny przypominającej włókno węglowe. Tkanina ta ma odpowiednią przyczepność do siodła, jednocześnie osiągając w testach wysoki poziom odporności na ścieranie. Jej właściwości czynią ją idealną do tego obszaru.
  • Refleksyjne elementy na plecach.
  • Kobieca wkładka W4H - wyróżnia się lekkością, oddychalnością i wytrzymałością.

W 2013 roku, Alé zdecydował się wykorzystać swoje 30 - letnie doświadczenie i technologie w szyciu wysokiej jakości ubrań dla profesjonalistów, wprowadzając na rynek własną, pełną pasji, markę odzieży konsumenckiej.

Więcej od marki Alé