O nas

Jazda na rowerze jest magiczna

HOLOKOLO JUŻ TU JEST!
PONIEWAŻ JAZDA NA ROWERZE JEST MAGICZNA.

Każdy z nas potrzebuje czasami chwili tylko dla siebie. I dla swojego roweru.

Czas, kiedy możemy być sami sobą i tylko ze sobą. Czas, kiedy naciskamy pedały żeby uciec od codziennego stresu. Wszystko zostaje w tyle, daleko za nami. Czas, kiedy nikomu nie musimy nic udowadniać. Czas, kiedy mamy ochotę przekroczyć swoje granice.

Czas, kiedy ładujemy się pozytywną energią. Kiedy ból zamienia się radość. Kiedy najlepsi przyjaciele zmieniają się w największych rywali, a z najwięksi rywale w najlepszych kolegów. Jest to także czas, kiedy zwalniamy z najwyższych obrotów i po prostu jeździmy, korzystając z uroków przyrody, w proteście przeciw szybkiemu światu.

Ten czas to jazda na rowerze. Jest magiczny!

HOLOKOLO JEST MARZENIEM!
MAGICZNYM I ZABAWNYM.

My w Holokolo mamy marzenie. Chcemy, aby każdy na świecie choć raz w życiu przejechał się na rowerze. Aby miał możliwość odkryć jego urok i cieszył się z tych chwil tak bardzo, jak tylko się da. Ubrani w piękne, wygodne i dobrej jakości produkty. Czy wierzysz w to lub nie, to też potrafi wiele zdziałać!

Chcemy, aby nasze marzenie się spełniło i dlatego każdego dnia wyszukujemy tą najlepszą odzież i akcesoria na rower. Światowej klasy marek odzieżowych z bogatą historią, czy zaczynających młodych projektantów. Oferujemy również własną markę dla przyjaciół Holokolo.

Chcemy poprawić jakość jazdy na rowerze, aby była jeszcze lepsza.

HOLOKOLO JEST DLA KAŻDEGO!
JESZCZE WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY NA ROWERZE

Dla profesjonalistów i amatorów, dla listonoszy, kurierów i dostawców pizzy. Dla samotnych wilków i grupy przyjaciół, którzy nie potrafią wyobrazić sobie przejechanego kilometra bez kumpla u boku. Dla podróżników i indywidualistów. Dla tych, którzy dają z siebie najwięcej, ale i tych, którzy robią to dla zabicia czasu.

Po prostu Holokolo jest tu dla wszystkich ludzi jeżdzących na rowerze. Dla każdego, kto zamiast siedzieć godzinami przy komputerze, woli spędzić ten czas na rowerze.

Dlatego, że nie ma nic lepszego, niż czas spędzony na siodełku Twojego roweru.