O nas

Jazda na rowerze jest magiczna

HOLOKOLO JEST TU!
PONIEWAŻ JAZDA NA ROWERZE JEST MAGICZNA.

Każdy z nas potrzebuje czasami chwilę tylko dla siebie. I dla swojego roweru.

Czas kiedy możemy być sami sobą i tylko ze sobą. Czas, kiedy naciskamy pedały żeby uciec od codziennego stresu. To zostaje w tyle daleko za nami. Czas, kiedy nikomu nie musimy nic udowadniać. Czas kiedy tak naprawdę mamy ochotę przekroczyć swoje granice.

Czas kiedy nabijamy się pozytywną energią. Kiedy ból zamienia się radość. Kiedy z najlepszych przyjaciół stają się najwięksi rywale, a z największych rywali najlepsi koledzy. Jest to także czas, kiedy zwalniamy z najwyższych obrotów i tak po prostu jeździmy, korzystając z uroków przyrody, na protest przeciwko temu szybkiemu światu.

Ten czas to jazda na rowerze. Jest magiczny!
HOLOKOLO JEST MARZENIEM!
PRAWDZIWE I ZABAWNE.

My w Holokolo mamy marzenie. Chcemy, aby każdy na świecie choć raz w życiu przejechał się na rowerze. Aby miał możliwość odkryć jego urok i cieszył się z tych chwil jak tylko się da. Ubrani w piękne, wygodne i dobrej jakości produkty. Czy wierzysz w to lub nie, to też potrafi wiele zdziałać!

Chcemy aby nasze marzenie się spełniło i dlatego każdego dnia poszukujemy te najlepsze ubrania i akcesoria na rower. Światowej klasy marki odzieżowe z bogatą historią czy zaczynający młodzi projektanci. Oferujemy również własną markę dla przyjaciół Holokolo.

Chcemy poprawić jakość jazdy na rowerze, aby była jeszcze lepsza.


HOLOKOLO JEST DLA KAŻDEGO!
DLA JESZCZE WIĘKSZEJ RADOŚCI Z JAZDY NA ROWERZE

Dla profesjonalistów i amatorów, dla listonoszów, kurierów i dowozców pizzy. Dla samotnych wilków i grupy przyjaciół, którzy nie potrafią sobie wyobrazić przjechanego kilometra bez kumpla u boku. Dla podróżników i indywidualistów. Dla tych, którzy dają z siebie najwięcej, ale i tych, którzy robią to tylko dla zabicia czasu.

Po prostu, Holokolo jest tu dla wszystkich ludzi, jeżdzących na rowerze. Dla każdego, kto zamiast siedzieć godziny przy komputerze, woli spędzić ten czas na rowerze.

Dlatego, że nie ma nic lepszego niż czas spędzony w siodełku Twojego roweru.